Properties listed in Papafingo

Apartament 2+1 dhe papafingo me qira. ̶...

Duke Filluar nga € 40 /Dite
Jepen me qira pushimesh ne Vlore apartament 2+1 dhe papafingo buze detit
Jepen me qira pushimesh ne Vlore apartament 2+1 dhe papafingo buze detit
11 90 m2full info
admin

Apartament ne shitje ne lungomare. 2+1 me pa...

€ 110,700
Apartament ne shitje ne lungomare
Apartament ne shitje ne lungomare
22 123 m2full info
admin
28

Prone cilesore ne shitje. Papafingo ne sheti...

€ 260,000
Prone cilesore ne shitje
Prone cilesore ne shitje
22 300 m2full info
admin

Apartamente te ndryshem ne shitje. 1+1, 2+1 ...

€ 54
Apartamente te ndryshem ne shitje
Apartamente te ndryshem ne shitje
90 m2full info
admin

Compare Listings